KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12699373

nr 1269 9373

Valerij Chirkov

(f. 1943), Sverige

Oljemålning, Komposition, signerad. Olja på pannå, 50x39 cm

Valerij Chirkov, svensk bildkonstnär född 1943.

Utrop:

500 kr

Såld:

400 kr

måndag 19 augusti 2019
kl 18:26:31

Valerij Chirkov

Läs mer om Valerij Chirkov